Prodat Dvoupokojový, Bar, Bar, Cerna Hora, Bulevar Revolucije 10A, 85000 Bar

Prodat - Cod. 38596

  • Typologie: Dvoupokojový
  • Oblast: 96 m²
  • Pocet pokoju: 2
  • Podlazí: 2

Dvoupokojový byt na prodej 96 m2, ve 4. patře. Skládá se z prostorného obývacího pokoje a jídelny, kuchyně, terasy 15 m2 s výhledem na moře, koupelny, WC a dvou ložnic. Moderní multi-split systém zajistí teplotu v bytě v souladu s vnějšími klimatickými podmínkami a podle vašich preferencí. Lokalita je v dosahu všech potřebných institucí - škol, školek, zdravotních středisek, sportovních hal, obchodů a pobřežních vodopádů. V budově se nachází park s různým vybavením - dětské hřiště, pěší zóna, psí zóna, cyklostezka.
Budova má dva menší a jeden větší nákladní výtah. Recepce v prostorné hale bude pro cestující k dispozici 24 hodin společně s oficiálním zabezpečením a plně aktivovaným kamerovým systémem.
Pokud se rozhodnete pronajmout, můžete si pronajmout Váš byt jako další hotelový obsah, který se bude nacházet v našem komplexu a díky systému inteligentního domu Tesla, který bude vybaven bytem, můžete vždy zjistit informace o počtu dnů na vašem mobilním telefonu. Více o řízení funkcí v bytě si můžete přečíst na www.sohocity.bar.
Nákup přímo od investora.
.

REGISTROVANÉ NÁVŠTĚVY PRO toto oznámení

Návštěvy rozdělené podle země původu

Změna časového období

Poptávka po této nemovitosti


REALIGRO FREE ADVERT
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Zrušit
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB