Prodat Dvoupokojový, Bušat, Bar, Cerna Hora, Bušat bb

Prodat - Cod. 18712

  • Typologie: Dvoupokojový
  • Oblast: 60 m²
  • Pocet pokoju: 2
  • Podlazí: 2

Green Hills
Nabízíme kvalitní domů v malebné chatové osadě útěchy. Resort byl vyvinut infrastruktury. Je to skvělé místo pro zábavu.
Pláž Útěcha (Paradiso, 800 m) je považován za skutečný poklad Bar Riviera. Měkké, tyrkysová barva mořské vody je tato pláž zvláštní. Tato barva je výsledkem osazení křišťálově čistou čerstvou vodu. Jedná se o unikátní místo pro potápění.
Vzhledem k tomu, seismických vlastností krajiny, budeme používat seismické hmoty v budově domu. K dispozici bude sedm četvoroetažnih bytový dům postavený v otevřeném středomořském stylu.
Náš projekt "Green Hills" se liší od ostatních elegance a úplnost. Domy se nachází jen asi 10 až 15 minut chůze od pláže Jaderského moře. Byt má krásný výhled na moře a okolní hory.
Výběr lokalit pro vybudování vliv na moře a na Jadranské magistrále, která umožňuje rychlé a snadné spojení do hlavního města. Na druhou stranu, apartmány jsou dost daleko od davů a ​​hluku turistů v létě.
Specifikace bytů:
Seismologické materiály, klimatizace, tepelná a zvuková izolace, přístup udělen pouze nájemníky a zaměstnance udržet, sprchový kout, PVC trubky, samostatný vodoměr a elektroměr, přípojka kabelové a satelitní televize, osvětlení ve všech kromě ¬ cími, bezpečnostní zámky, yard , vnější dveře z PVC profilů, solární technologie pro úsporu energie.
Platební podmínky:
První Záloha na rezervaci - 5 000 €
Druhý 40% až 15 dnů po podpisu rezervační smlouvy, nebo po podpisu smlouvy
Třetí 30% po dokončení všech pater
4. 20% po dokončení výstavby střechy
5. 10% po dokončení výstavby, nižší hodnoty u vkladů

Poptávka po této nemovitosti


Free real estate ads
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB